2021 Ve Sonrası

2021 Ve Sonrası İçin Öngörü

2021 yılının şifrelerini, renkli ekranlarda anlatmaya hevesli bir grup strateji ve komplo teori uzmanı var. Onların söylediklerini çok ciddiye alan ve takip eden kitleler var. 2021 yılında olacak olayların öngörü şifrelerini, dünyayı kontrol ettiklerini savundukları bazı ailelerin yönelttiği yayın organlarının ortaya koyduğu öngörü çizimleri üzerinden insanlara anlatmaktadırlar.

Simpsonlar çizgi filmi ve The Ekonomist dergisi gibi yayın organları üzerinden gelecekte neler olacak birlikte bakalım diyerek insanların bilinç altlarına yerleştirme yapılmaktadır. Tehlikenin farkında mıdırlar bilemem ama, bunların kimisi reyting için, Kimisi de sadece benim bildiğimi söylesinler, düşüncesi ile kitleler üzerinde hedeflenen korku hükümranlığının bir görevlisi olarak belki de farkında olmadan çalışarak insanların korku pompalanmasına vesile veya aracı olmaktadırlar.

İnsanların inançlarına, kültürlerine karşı savaş açılmış bir şekilde şeytana hizmetin hat safhaya çıkacağı şu dünyada, kaosların zaten ardı arkası kesilmeyeceği aşikardır. Zaman, ahir zaman bir şekilde bu zamanda fitne, desise, yalan, kötülük, sefihlerin söz sahibi olup iyilerin yalanlandığı bir zamandır. Her ne kadar bazı alametler gerçekleşmiş olsa da bizim şunu unutmamız gerekir. Allah diyen ve bu din uğruna mücadele verenler var olduğu müddetçe kıyamet kopmayacaktır.

2021 Gerçekten bir başlangıç mı

Şeytanın hizmetçilerinin çoğaldığı bir zamanın başlangıcındayız. Şeytana tapanların ortaya çıkacağı bir devirin kapıları 2021yışlıyla birlikte  açıldı. Cinler alemi 2021 yılıyla birlikte çok hareketlenecek ve insanlara musallat olmaları artacak, zina, fuhuş, herc’ü merc, intihar vakaları ve buhranların çoğalacak. 2021 yılı eskinin güçlü devletleri artık zayıflayan ve yok olmaya yüz tutan bir başlangıcının startı olacak. 2021 Yeni güçlü devletlerin gürbüzleşmeye başlayacak ve yeni oluşumlarla dünya tanışmaya başlayacak.

Tüm insanlığı etkileyecek boyutta çıkacak yangınlar yeryüzünde suyun azalmasına, kutupların erimesi ve kopan büyük buzul dağlarının sıcak denizlere seyir haline geçmelerine sebep olacak ve mevsimlerin birbirine karışmasına, gök olaylarının artmasına sebep olacak artık bu hareketlenmeleri 2021 ve sonrası için başlangıç olacak. 

Kanser hastalığı çoğalacak, kitle hareketleri, yağmalar başlayacak, Amerika bölünme sürecini bu seneden itibaren yaşayacak, beyaz saray işgal edilecek, gökten taş yağması zamanı yaklaştı. Yeryüzünde birileri kaos çıkarmak ve insanların birbirini kırmalarını sağlamak için zemin hazırlamak ve projeler üretmektedir. 

Enerji tüketiminin çoğalması ile yeni sahaların açılması, ihtiyacın artmasına sebep olacak, yaşanabilir alanlar daraltılacak, insanlığın enerji bağımlılığının artması ile devletler daha katı tedbirler alacak. Örneğin Fırat’ın suyunun kesilmesi sonucunda aşağıda bulunan ülkelerin susuzluk kalmaları gibi. Su azalacak, kıtlık çoğalacak, göller, nehirler kuruyacak içilebilir su kaynakları azalacak. 

2021 yılında önümüze konulan yine ölüm korkusu olacak ve aşı dayatması yapılacak kaos çıkacak. Aşı olmayanlar için dünya dar olmaya başlayacak, aşı olanlara verilecek olan pasaport veya belgelerle onlar için hayat daha da kolaylaştırılacak fakat aşıların koruyuculuğu şüpheli olacak. Burada yazdığımız olayların tabi ki hepsi 2021 yılında olacak demiyoruz. Bazılarının başlangıcı bu tarih itibarıyla başlamış olacak bir projeye temel atılır ama ne zaman sonlanır bilinmez…

Unutmamak gerekir ki ilerde olacak olanları Rabbimiz bilir. İnsanlık denizlerde ve karada fesat çıkararak dengeyi bozacak bozgunculuk yapacaktır. Burada yazılanlar kuran ve hadislerden alınan bilgilerle şekillendirilmiştir. Bize düşen nerede durduğumuza bakmaktır. Biz elh. bu dünyanın geçici bir durak olduğunu bilip ahireti gözetleyenleriz. Onlar da bu dünyanın sonlu olduğunu bilip gezegenlerde yaşamak için gözetleme yapanlardır. Kimse takdir edilenden kaçamayacaktır.

Hz. Ömer (r.a.)  Şöyle dua ederdi;

“Allah’ım bize bu sabah Taksim edeceğin Her hayırdan, Hidayet vereceğin nurdan, Dağıtacağın rahmetten, Vereceğin rızıktan, Kaldıracağın musibetten ve Koruyacağın fitneden En çok nasiplenen Kullarından eyle.” Amin!

Hayırlı Bereketli Ömürleriniz Olsun.

50% LikesVS
50% Dislikes