AKCİĞERİNİZİ FORMATLAYIN

Akciğerleri yeniden doğmuş gibi temizleyip zatürreden kurtaran yöntem!:

Akciğerlerimiz her dakika havadaki toksinlere maruz kalır ve kurtulması oldukça uzun sürer. Sigara, alkol gibi alışkanlıklarımız da eklenince hastalıklar kaçınılmaz hale gelir.

Akciğerlerimizde gelişecek herhangi bir hastalık yaşam kalitemizi düşüreceği gibi aynı zamanda tüm vücudumuzu olumsuz yönde etkiler. Yakalanabileceğimiz en kötü hastalıklardan biri zatüredir ve akciğerlerimizin iltihaplanması-na sebep olur. Ağır antibiyotiklerle ve uzun sürede tedavi edilebilen bu hastalık dünyada en çok insanın ölümüne sebep olan 6. Hastalıktır.

Düzensiz kullandığımız antibiyotikler zatürreye sebep olan bakterileri dirençli hale getirmiş ve bu sebeple tedavi süreci de zorlaşmıştır. Kimyasal ilaçların yerine kendi evinizde doğal tedaviler uygulayarak zatürreye yakalanmayı önleyebilir ve hastalığınızın daha kısa sürede geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ä°lgili resimYöntemlerimiz arasında:

Kekik yağı

Akciğer sağlığını iyileştirmede ve nefes almayı kolaylaştırmada sıklıkla kullanılır ve bakteri karşıtı özellikleri sayesinde zatürreyi önler. İçeriğinde bulunan manganez, kalsiyum, magnezyum, çinko, bor ve bakırın sağlık faydaları oldukça fazladır. Zatürrenin yanında idrar yolu enfeksiyonu, bağırsak hastalıkları ve karaciğer problemlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır:

Sabah içtiğiniz su veya meyve suyuna BEŞ damla kekik yağı damlatın ve BEŞ gün boyunca tüketin.

Karbonat

Kandaki pH dengesini düzenlemek ve sindirim sisteminizi iyileştirmek gibi faydaları vardır. Ayrıca bağışıklık sisteminizi güçlendirerek hastalıklara karşı direncimizi arttırır. Vücudunuzun asit ve baz dengesini bu şekilde düzenleyerek tüm hastalıklara karşı korunabilir ve yakalandığınız hastalıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Sodyum ve potasyum bikarbonatı karıştırarak en fazla faydayı alabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Bir bardak suya biraz kabartma tozu ekleyin ve sprey şişesine koyun.  Tüm akciğer rahatsızlıklarına karşı Günde birkaç kez rahatlıkla kullanın.

akçiğerler ile ilgili görsel sonucuÜç Günlük Detoks:

Detoksa başlamadan 2 gün önce süt ve süt ürünleri tüketimini kesin. Vücudun bu ürünlerden aldığı toksinlerden arınmış olması gerekmektedir. Detoksun ilk günü yatmadan önce bir fincan bitkisel çay için. Bu sayede bağırsaklardaki toksinleri atmış olacaksınız. Unutmayın ki detoks sırasında akciğerlere ağır fiziksel aktiviteler yüklememeliyiz.

Kahvaltıdan önce 300 ml suya 2 limon sıkın ve için. Ardından 300 ml greyfurt suyu için, eğer tadını sevmiyorsanız aynı miktarda ananas suyu da içebilirsiniz. Bu meyvelerin içerdiği antioksidanlar solumun yolu sistemini geliştirir.
Kahvaltı ve öğle yemeği arasında 300 ml havuç suyu için. Bu, 3 günlük detoks boyunca kanınızın alkalize olmasını sağlayacaktır.

Öğlen 400 ml potasyum açısından zengin bir meyve suyu için (muz, kayısı, armut olabilir). Bu da içinizi temizleye yarayacak bir tonik görevi görecektir.
Yatmadan önce 400 ml yaban mersini suyu için, akciğerlerde enfeksiyona yol açabilecek bakterilerle savaşmaya yardımcı olacaktır.

3 gün boyunca 20 dakikalık rahatlatıcı banyolar yapın çünkü toksinler ter yoluyla vücuttan atılacaktır.

Kaynamış suyun içerisinde 5-10 Damla okaliptüs yağı damlatın. Kafanızı bir havlu koyarak başınızı kabın içine koyarak nefes alıp verin bu işlemi su soğuyana kadar sürdürün.

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın