Aşı olmayanlar büyük tehlike altında

Aşı olmayanlar büyük tehlike altında

Covid-19 ve versiyonları ile ilgili yeni yeni bilgiler ortalığa dökülüyor. Laboratuvarlarda üretilen bu virüsün 100 versiyonu mevcut. Yani bu versiyonlardan biri sizin için, birinden kurtulursanız diğeri yine sizi bulacaktır. 

 

Algı ve baskı hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu virüsü insanlığın hizmetine sunan insanlık düşmanı şeytanın uşaklarının hedefi, Evet hedefi dünyanın yaşanır bir yer olmaktan çıkmasını sağlamaktır. Bunlar insan nesli ile oynamayı, genetiğini bozmayı, hedef alanlardır. 

 

Tanrılığa oynayan firavun gibi cetlerinin yolunu tutmuş olan bu güruha karşı fetva verilmeli ve katli vaciptir denilmelidir. Bu işin bağımsız insanlık onur ve şerefini yitirmemiş Hukukçular, genetikçiler ve bilim insanları tarafından araştırılması arka yüzünün ortaya çıkartılıp ipuçlarının değerlendirilerek kime ulaşılıyorsa yargılanmadan infaz edilmesi sağlanmalıdır. Hem de kendi buldukları bu virüsle vücutlarını doldurarak. Bu biraz acımasız oldu ama… 

 

Dünya insanlığın sağlık ve selameti için yapılan tüm çalışmaları mercek altına almalıdır. Unutulmamalıdır ki covid 19 aşısı çalışmalarında da virüsün üretilmesi direkt ve dolaylı yollardan birisine ulaşmaktadır. O kişi Bill Gates’tir. Bu şeytan ve şeytanların çalışmaları derhal durdurulmalıdır. insanlık adına insanlığı yok etmeye çalışan bu güruh korku İmparatorluğu kurarak insanların çoğunu aşılayacaklar. Göreceksiniz çok zamandır kardeşlerimize söylüyoruz size de aktaralım aşı olmayan sağlıklı bireyler aşı olanlar tarafından hakir, horlanarak zorlamalara tabi tutulacaklardır. Örnekleri görülmektedir sanki hasta olan aşı olmayanlarmış virüs onların yüzünden yayılıyormuş gibi bir algı oluşturulmaktadır. 

 

Aşılar Tamamlanmamış çalışmalardır.

Ellerindeki veriler daha istenilen seviyede değil. Çin verileri sakladı yok etti bunlarda karartma yapmaktadır. Aşı karşıtlığı rüştünü ispatlamış ve yeterli bir bilgi ve dokümana sahip olmadan atılan imza ile kişiler ölümü halinde firmayı sorumlu tutmamaktadır kafayı karıştıran birçok bilgi insanların aşıya karşı olan bakışını etkilemektedir. 

 

Ayrıca gelen verilere bakıldığında ikinci aşı zorlaması yapılarak insanlar aşıyı olmakla artık covid’e yakalanmayacaklarını zannetmektedirler. Maske ve mesafe kurallarına uymaya yine devam edilecektir. 

 

İngiltere’de toplanan veriler bir gerçeği ortaya koymaktadır. Aşı vurulanlar ve ikinci doz aşılarını yapan vatandaşların çoğunda covid-19 virüsüne rastlanmıştır yani aşı olanlar aktif taşıyıcı konumunda olmuşlardır.

Virüsün yayılmasını da aşı olanlar sağlamaktadır. Bu varyantlar bunların taşıyıcılığı ile gerçekleşmektedir. Birer virüs taşıyıcısı konumundalar. 

 

Şu anda en büyük tehlike aşı olmayanların, aşı olanlarla temasa girmesidir. Aşı olmayan vatandaşlar maske, mesafe kurallarına uyarak kendilerini korumaya devam etmelidir. Lüzumsuz kalabalık ortamlara girmemelidir. 

 

Abdest alıyorsanız bu en büyük hijyen önerimizdir. Virüs ilk önce burun sonra boğaz yoluyla vücuda girmekte ve 3-4 gün içerisinde akciğer inmektedir. Abdest alan kişi istinşak ve mazmaza yaparak bir nebze virüsün akciğere inmesine engel olabilir. 

 

İki Türk bilim insanı olarak tanıtılan aşı bulucuların kendileri bile aşı olmamıştır. Bu yaptıkları çalışmanın ve insanlıklarının kalplerinde taşıdıkları nuru yüzlerine yansımıştır. Yakın bir zamanda oluşturulan baskının meyvelerini alacakları için kullanılan bu o kişiler insanlığa iyilik değil kötülük yapan bir maşadırlar. Yakında insanoğlu bunların gerçek yüzlerini görecektir. İnşallah geç kalınmaz. Bakalım Aralık ayının sonlarına kadar gelişecek üzücü olaylara nasıl açıklamalarda bulunacaklar.100% LikesVS
0% Dislikes

Bir Cevap Yazın