Bağlama Ve Ayırma Büyüsü

Bismillahirrahmanirrahim

Erkekliğin bağlanması, karı kocanın birbirinden ayrılması büyüdür.

Büyücülerin cirit attığı bir ülkede yaşıyoruz internette bol bol reklam verdiklerini de görmekteyiz. Bu ortamın oluşmasında da gizli İlimleri bildiklerini söyleyerek pembe büyüler adı altında yaptıkları rezillikler işlenmektedir. Yapılan bu zulüm dünyada sapkınlık, ahirette ise kişiye ebedi bir azap olacaktır.

Bakara suresi 102 ayeti kerimede; ”Karı ile koca arasını ayıracak şeyi (Sihir İlmini) O iki melekten öğreniyorlardı. Halbuki onlar (Sihirbazlar) Allah’ın izni olmadan hiçbir şeye zarar verecek değillerdir.”

Bir ailenin dağılması, karı kocanın birbirinden ayrılması ve buna yeltenenlerin inkar edebilecekleri bir tutar dal yoktur. Bu dinde zaruri olarak bilinmesi gereken şeylerden bir tanesidir. Bu işle uğraşmak büyük günahlar arasındadır. Unutulmamalı ki, yapılan büyü veya sihir tutmaz. Çünkü Allah’ın izni olmadan hiçbir kimse zarar verici değildir.

Eşlerin arasını açmak şeytanın en beğendiği işlerden biridir:

Cabir İbn Abdullah (Ra) rivayet ediyor; Peygamber (ﷺ) Şöyle buyurmuştur: ”Muhakkak şeytan arşını suyun üzerine koyar ve adamlarını insanlara gönderir. İnsanları yoldan çıkartma bakımından fitnesi en büyük kimse şeytana daha yakın olur. Adamlardan biri gelir ben filanca adama şöyle yaptım der. Bir başkası gelir falanca adamı karısıyla arasını açıncaya kadar bırakmadım der. İblis onun yanına yanaşır ve ona sen ne güzelsin der en yararlı işi sen yaptın” der.

İbni Kesir Tefsirinde kadın ile kocanın ayrılma sebeplerinin bir tanesini de sihir olarak belirtir. Buna sebep olan unsurda sihir yüzünden birbirlerini kötü görmeleridir. Köpek, yılan ve maymun vb. gibi çeşitli hayvan şekille-rinde eşini görmesidir. Yada ahlaki yönden kötü görmesi, alkol, kumar bir başka kadının arayışı ve yönlenme gibi durumları arttırır. Ayrıca vesvese ile birlikte eşler birbirleri hakkında yanlış düşüncelere kapılmalarına sebebiyet vererek bağlama gerçekleşebilir.

Bağlamanın gerçekleştiğinin alametleri nelerdir:

Kadın ile koca arasında cinsi münasebet ancak erkeğin Tenasül uzvunun sertleşmesi ile meydana gelir. Bağlamaya maruz kalan kişi de uzuv sertleşmesi gerçekleşmez. Dolayısıyla cinsi münasebette gerçekleşmez.

Cinler beynin üç bölgesinde etkili olabilirler ve bu yerlerde bulunabilirler. Bu bölgelerden bir tanesinde de cinsellik yeridir. Uyarılma sinyallerini kesme gerçekleştirirlerse tenasül uzvu işlevini yapamaz.

Bağlamak sihir midir:

Sihrin bir bölümüdür. Sihri yapan şeytanın yardımını isteyerek sihri yapmaktadır. Bu vesileyle de şeytan o insana musallat olup beyindeki bu bölgeye müdahale ederek tenasül uzvunun işlevini yitirmesini sağlayacaktır. Bu da sihrin tabi ki şiddetli bir şekil almasını sağlayacaktır. Bu kişi eşinden boşanmış dahi olsa yeniden evlense dahi yine bu rahatsızlık kendisinde devam edecektir.

Yine bir başka şekilde sertleşme problemi olmasa da hissiyatta ki doygunluk kişinin kendini iyi hissettiği halde eşinin gelmesi ile her şey birdenbire değişecektir. Bu vesileyle de sönme meydana geleceği için cinsi yakınlık olmaz.

Bazen de kadına bu sihir yapılır, kocasının yanına gelince onun cinsel uzvunu bulamaz dolayısıyla da birleşme gerçekleşmez.

Yine Her şey yerli yerindedir fakat bütün uğraşlara rağmen birleşme gerçekleşmez. Çünkü Cinler cinsel organı kapatmıştır. Bütün çaba ve uğraşlarına rağmen duhul gerçekleşmez.

Birbirlerini severek evlenmiş olan insanlar bağlama ile birlikte cinlerin devreye girmesiyle karı ve koca arasında bir perde çekerler aynı evde olmalarına rağmen birbirlerine ilgi duyamazlar. Yine kadın kocasını çok çirkin bir surette görür ve tiksinir yanaşamaz beyine. Yine kadın erkeğin yanına geldiği zaman kasılır ayakları açılmaz. Kocasının yanına varmak istemez. Bazen yatak odasına girer girmez uyku bastırır ve uyup kalırlar takatları kalmaz güçleri kalmaz şekilde olurlar:

Bunlar yaşananları açıkça anlatalım ki, kişiler ne durumda olduklarını ve bu belirtilerin neler olduklarıyla varılabilecek bir kanaat ve neticeye ulaşsınlar. Bunlar bir tecrübenin sonucudur. Sihir sebebiyle çeşitli hastalıklar meydana gelebilir.

Unutulmamalı karı koca arasındaki ayrılıklar sihirle meydana geldiği gibi bu bahsedilen alametler aynı zamanda tıbbi bir rahatsızlık olma durumu da olabilir. O yüzden doktora müracaat edilmesi gerekir. Cinlerin hastalıkları tetikleyici müdahaleler yapabilirler ve hastalıkları seyrini de hızlandırmaları söz konusu olabilir .

Uzun süren böyle bir rahatsızlık psikolojik sıkıntının da artmasına sebebiyet verecektir. Bunun sonucunda kişi depresyon geçirilebilir. Doktora gidip bir şekilde tıbbi ve ilaç desteği alarak tedavi için çalışılabilir. 

Bağlama Büyüsünün Tedavisi:
100% LikesVS
0% Dislikes

Bir Cevap Yazın