Cin Bedende İse Neler Olur

Bismillahirrahmanirrahim

Cin Hastada İse Belirtileri Nelerdir:

Sayacağımız belirtilerden daha farklı belirtiler de görülebilir. İlk önce yapılması gereken hastaya okuma yapmak gerekir;
Bunun için Besmele ile birlikte
Fatiha süresi,
Bakara Süresi : 255,
İbrahim Süresi :42-52,
Müminun Süresi :97-118,
Felak ve Nas Süreleri okunur.

Okuma Hastada Ne Gibi Hallerin Ortaya Çıkmasını Sağlar:

Hastaya yapılan bu okumadan dolayı cin vücutta ise bağırmaya başlar, hastanın lisanıyla konuşur. Hasta etrafına şiddetli hamleler yapabilir, korkutma maksatlı sertçe bakar bilir, vücutta titremeler olamaya başlar, İstem dışı ağlama başlar veya hasta baygınlık geçirir.

Cinle Konuşmak:

Bu süreç sıkıntılı bir süreçtir. Sabırlı olmak gerekir.  Cinle konuşulabilir hastanın içindeki cin ismini söyleyebilir. Hastayı neden rahatsız ettiğini öğrenebilirsiniz. Kendisi ile birlikte olanlar var mı onları öğrenebilirsiniz çoğu zaman yalan konuşurlar.
Bazen hastaya rahatsızlık vermeden okuma yapmaya başlayınca okumanın etkisi ile kaçar ve hastanın vücut yapısında hafifleme olur.

Cinlerin Vücutta Bulundukları Yerler :

İnsan vücuduna rahatlıkla giren bu varlıklar ekseriyetle beyin kısmındaki odacıklara çeşitli uzuvlara yerleşirler. Oradan kolayca etki yaparlar vücutta ağrı ve sızı gibi rahatsızlıklar yaparlar daha önce belirttik.

Hastaya Müdahale Kuran Ve Esmalarla Yapılmalı:

Hastayı tedavi etme niyetinde olan kardeşlerimiz kuran okuma yolunu tercih etmeli ayrıca esmalarla da desteklemeli. Tedavi bu cihette yapılmalıdır. Allah cc. hastanın iyileşmesini murat etmişse o hastaya Rabbimizin görünmeyen orduları da müdahale ederler. Bize düşen Allah’a sığınarak okumak ve hastanın şifa bulma niyetinde mücadele etmektir.
100% LikesVS
0% Dislikes

Bir Cevap Yazın