Cinler Ve Define

Cinlerin Tılsımla Define Yerine Bağlanması:

Tılsım ve büyü yöntemlerini kullanan kişiler bu işlemleri define ve korunması gereken bir malzeme için yapmış olabilirler. Bugünlerde artık pek bilinmeyen bu sistem define yerine tılsım büyüsü olarak yapıldığında o yerlerde, kazı esnasında çoğu zaman problem çıkmaktadır. Buralarda kazı ile beraber yılan, zenci adam, köpek vb. canlı mahlukat çalışanların karşısına çıkabilir.

Cinler Define Yeri Gösterir Mi?:

Genellikle cinlerle irtibat halinde olan bu gibi durumları devamlı yaşarlar şurda define var kaz babam kaz. Define için hazırlık aşamasında kullanılması gereken en son yapı cinlerdir. Önemli olan definede belge ve bulguların örtüşmesi ile o bölgenin yerleşim ve hikayesinin emarelerle eşleşmesi ile define yapılır. İşaret çözme bilgi olmalı kazı teknikleri bilinmeli bir çukur açarak sadece aksiyon ve adrenalin olsun diye define yapılmamalı. Bu gibi kardeşlerimiz genellikle cinlerin oyuncağı olmakla karşı karşıya kalırlar.

Cinler Hakkında Define İçin Anlatılanlar Doğru mudur:

Cinlerle hakkında uydurulan birçok şey gibi bu konuda uydurulanlar çoktur. Bu uydurulanlar cinlere bir nebze iftira atmak gibidir. Define arayanların arasında cinler hakkında anlatılan birçok konu başlığı mevcuttur. Definenin görülüp alınamaması, Definenin yerinde buzak, bebek seslerinin duyulması, definenin alınması esnasında arı olup altınların uçması vb.
 

Define Yerini Korumak İçin Kitaplarda Terkipler Doğrumudur:

Define konusunda yazılmış kitaplarda cin konusuna da yer verilmiştir. Define ile ilgili yazılmış bir kitapta cinlerle ilgili doğru olmayan bilgiler mevcut bunlardan biri şöyledir:
 
Cinlerin koruduğu para etrafında kazıdan önce çevirme yapılır. Çevirme siyah kemik saplı bıçak veya nar veya gül dalıyla kazılacak yerin etrafında dua okuyarak daire çizmektir. Bu arada tütsü yakılır, daire içinde 5 köy yumurtası kırılır; bu cinleri bir bomba gibi korkutur.
 
Buna benzer konular bu kitapta onlarca sayfa anlatılıyor.  Bu anlatımların hepsi mesnedi olmayan sözlerdir.
 

Cinler Toprak Altını Görebilir mi?:

Cinler toprak altını göremez lakin noktaya nüfuz edip oradaki yapının ne olduğunu yerinde müşahede edebililer. Birde toprak altındaki yapılar yani gizli sığınaklar, odalar vb. yerleri bilebilirler. 
 

Define Yerinde Tılsım Varsa Ne Yapılmalıdır:

Bir yerde tılsım varsa oraya bağlanmış görevlileri vardır. Bunlar kuranla okunarak serbest bırakılır. Bazı ritüel yapılır demekle değil sadece orada bulunan tılsımın ve görevlilerin uyutulması veya serbest bırakılması için belirli ayetler ve süreler okunur. Taki orada hava değişene kadar bu gibi yerlerde bazen yağmur cinleri kullanılır. define yerine gidince yağmur ve fırtına esmeye başlar bunlar o yerde önemli birşeylerin olduğunu gösterir.
 

Define İle Uğraşanlarda Ne Gibi Rahatsızlıklar Olur:

Defineciler cinlerle karşı karşıya kalırlar genelliklede ailevi ve sağlık problemleri artar. Bazen huzursuz geçimsiz olurlar, kalpleri vesveseye çokça açık kalır. Define yerinde uykuya kalırlar, çalışma istekleri olmaz eli kalkamaz dermanı kesilir.  Define yerinde kavga çıkma durumları da çokça olur. Vücudu rahatsızlıklarla karşı karşıya kalır.
 
Elin koyduğu kendine fayda vermemiş sana da vermez. Başkasının hakkında helal aranmaz. Bize yazılmış bir nasip varsa unutmayın bu azda olsa size gelir.
 
Kaçak kazı yapmayın… Define için şu beş şey olmazsa olmazınız olsun. 1- Harita, belge vb. 2-işaret ve bilgisi 3- Gerekli kazı ve gerekli aletler 4- Teknolojik veri Aletleri 5- Güvenilir Arkadaşlar  Bunlar bulunursa o zaman geriye izinli kazı yapmanız kalır. Kolay gelsin… 
50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın