Cinlerin İnsanlarla Temas Kurması veya Sıkıntı Verirlerse Ne Yapmalıyım?

Soru: Verdiğiniz bilgi için teşekkürler insanların cinlerle teması yani onları çağırması tehlikeli olduğunu da söylediniz yanlış anlamadım ise, Hocam Cinler insanlarla temas kurmaya çalışırlarsa veya sıkıntı vermeye çalışırlarsa ne yapalım öneriniz nedir? Bursa-Türkiye

Bismillahirrahmanirrahim

İnsanların ve cinlerin yapısal ve özellikleri çok farklılık arz etmektedir. Bazen insanlar cinlerle irtibata geçmenin yollarını ararlar. Bunun için de çeşitli davetler ve riyazatlar yaparak, azimetler okuyarak, belirli tesbihatlar yapmak suretiyle cinlerle irtibata geçip onlardan bilgi almak veya onlara bazı işlerde kullanmak için bu boyuta müdahale ederek karışır ve cinlerle uğraşırlar.

İnsan uğraşıyorsa bazen cinlerde insanları seçerek onları belirli zaman aralıklarıyla gelip gidip takip ederek belli bir müddet sonra seçmiş olduğu kişiyi kendisi ile irtibat kurulacak boyutu hazırlayarak o kıvama getir.

Yani bu işi Cin üst düzey bir yapıya sahipse bilinçli bir şekilde kişiyi hazırlar korkusunu giderir. Daha sonra ise kendisiyle irtibata girmenin alametlerini kişiye hissettirir. Bunlar bazen hissi kablel vuku, bazen hissiyatları çok gelişmesi, bazen rüyalarda, bazen kişinin aklından geçen şeyin belli bir müddet sonra olması veya karşısına çıkması ile kendisine seçtiği kişiye bu şekilde kendini hissettir.

Görüntü vererek yaşlı piri fani, dede şeklinde de insanla irtibata geçmeye çalışabilir…

Burada önemli olan şey şudur insanın ve cinin niyetinin salih olması gerekmektedir. Çünkü her ikisi de yönlendirme yapacaktır. Eğer bu yönlendirmeler Hayır üzerine ise sıkıntı yoktur. Ama şer üzerine şeytani bir yapılanma üzerine ise bu kabul edilecek gibi değildir.

Öyleyse gerek Cin ve gerekse insan birbirleri ile irtibat kurmasından dolayı dinen bir sıkıntı var mıdır? Müslüman bir cinle irtibata geçmenin onunla dost olmanın bir sıkıntısı yoktur.

Cinler  insanların emrinde ve hizmetinde bulunmuşlardır. Süleyman (as)’ın  ilgili  Kuran’da belirtilen ayetlerde Birçok ağır işleri yapmaları saraylar yapmaları o saraylar için heykeller ve insanların yapamayacağı büyük kazanlar yapmışlardır. 

İnsan, Cinin kendisi ile irtibat kurmasından rahatsız olunuyorsa o zaman cinin şerrinden korunmak gerekir ne yapmalıyım diyorsanız 

Bu Sayfalarımızı Okuyunuz:

https://manevidestekdayanisma.com/cinlerin-insanlarla-irtibat-kurmasi/

CİNİN KOVULMASI VE HELAKI

Cinlerin şerrinden korunma

 

 

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın