DİZ AĞRISI İÇİN HİNT YAĞI

Diz Ağrısının Devası Hint Yağı:

Diz ağrılarınızdan kurtulamadığınız için sürekli Namazlarınızda sıkıntılı anlar yaşıyorsanız doktorunuzun verdiği ilaçların zaman içinde vücudunuzda etkisi giderek zayıflar. Bu yüzden sizlere oldukça doğal bir yöntem sunuyoruz.

Diz ağrılarınız sizi zorluyor ve geçmek bilmiyor mu? Yaşam standardınız gittikçe zorlaşıyor mu? Hareketleriniz mi kısıtlanıyor? Böyle problemleriniz varsa ağrı yapan bölgeye hint yağı uygulamanız işe yarayacaktır. Hint yağı kullanımınız düzenli olursa sizler de zamanla ağrılarınızın gittikçe azaldığını göreceksiniz. Eğer farklı bilgiler de öğrenmek istiyorsanız lütfen okumaya devam edin.

Ne Yapılacak:

Hint yağını eklemlerinizin üzerine uygulayın. Kas ve doku kaynaklı ağrılarınız için de kullanabilirsiniz. Yağı ısıtmanız ve ağrılı olan bölgeye uygulamalısınız. Eğer daha etkili bir tarifimiz var.

Tarif için gerekli olan malzemeler:

  • Sıcak su
  • Streç film
  • Hint yağı
  • Bir paket pamuk ya da yün bir bez

Hazırlanışı:

Bezinizi sıcak su içerisinde bekletin ve daha sonra üzerine hint yağı damlatın. Bezi dizinize güzelce sarın ve üzerini streç film ile örtün. 7 saat bekletin ve açtıktan sonra dizinizi durulayın.

Kullandığınız bu tarif sayesinde uyguladığınız bölgedeki ağrılar gittikçe azalacak ve kaybolacaktır. Bu sayede vücudunuzdaki zararlı bakterilerden de kurtulursunuz. Hint yağını asla açık yaraya uygulamamalısınız.

Kaynak: Bilgi Doktoru

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın