Gizli Telkinler

Bismillahirrahmanirrahim

Subnimal Mesajlar:

Kişinin bilinçaltına gönderilen gizli mesajlar,  telkinler dünyada çocuklar üzerinde etkili olup tehlikeli bir boyut almıştır. Bu subliminal mesaj olarak bilinen kavram ülkemizde pek bilinmemektedir.

Bu subliminal mesajlar gerektiğinde koku, görüntü, ses, elektrik, Dokunma, duyu organlarıyla hissedilebilecek olan çeşitli yollarla gönderilmesi mümkündür. Bir süzgece takılmadan direkt beyinde bilinçaltına yerleşme söz konusudur.

Bilgisayara atılan küçük yazılım gibi, virüs bulaştırma olarak düşünün. Virüs kendisini pek hissettirmeden zamanla bilgisayarda yayılır ve bilgisayarın çökmesine sebebiyet verir. Bazen de virüs sayesinde bilgisayar üzerinden yönlendirmeler yapılabilir. Yorumlar yapılabilir, seçicilik, kontrol altında tutulabilir. Siz farkında olmadan birileri sizin bilinçaltınıza  atmış olduğu bu yazılımla sizi etki altında bırakacaktır.

Gizli telkinler yapanlar bir nevi nefsin ve şeytanın görevini üslenmiş durumdadırlar. Lakin müminler için etki yok veya az gibidir. Şeytanın görevini yapan bu üst akıl yapılanmasını istedikleri şeyi size gizli telkinlerle göstermekte veya duyurmaktadır.

”Şeytan;” içlerinde ihlasa erdirilmiş kulların hariç onların hepsini aldıracağım” der. Hicr: 40

25. Kare Nedir:

İstisnalar hariç herkesin evine girmiş olan bir fitne sayesinde saniyelik görüntüler içerisinde 25. kareye bilinçaltına hitap eden ürünler yerleştirilmektedir. Bu sistem ilk defa 1986 yılında çok büyük firmalar kullanmaya başlamıştır. 25. kareye kendi reklamlarını koydular.

Reklam sektöründe de firmalar 25. kareyi gizli telkini kullanmaya başlayarak bilinçaltına yönlendirmeler yapmışlardır. Ürün satışlarında ise yüzde 90’a yakın bir artış gerçekleşmiştir.

Siz masumane olarak bir dizi seyrediyorsunuz farkında olmadan o dizi bilinçaltınızda doldurulan 25. kare ile gözünüzü açıp kapayıncaya kadar üzerinizde düşündükleri emele ulaşıyorlar. Dizilerin reytingleri ne göre baktığınız zaman reyting oranı yüksek olan dizilerde 25. kare uygulaması ön plandadır. Çünkü odaklanma söz konusudur bilinç altı çekiciliğini dizilerden yana kullandığında reklam firmaları da 25. kareyi bu dizinin içerisinde çok rahat bir şekilde kullanmaktadır.

Özellikle Rus televizyonlarında gizli telkin çok kullanılmış ve şu anda da 25. kare üzerinden yapılan bu mesajlar alınan kararla yasaklanmıtır.

25. Kare Gerçekten Çok Tehlikeli Bir Olay Mıdır:

Geri dönüşümü olan bir olaydır.  Bu birçok defa ispatlanmıştır. Holywood filmleri ile eşcinsellikten, Hristiyanlık, ateistlik gizli telkinlerine varıncaya kadar fıtratımıza ve bilinçaltınıza işlenilen bu telkinlerle sizi zehirleyerek yavaş yavaş vatan kavramını, din kavramının içini boşaltarak size sunmaya başladılar ve her şey size bir zaman sonra normal gelmeye başlayacaktır.

subliminal mesajlar ile ilgili görsel sonucu

Çocuk Oyunlarındaki Telkinler Ve İntiharlar ve Kişilik Bozuklukları:

Mavi balina vb  oyunlarla birlikte birçok çocuk tehlike altında kalmıştır. İntiharlar çoğalmıştır çocuklarını yetiştirmek isteyen anne ve babalar teknolojik imkanları Çocuklarına sunmanın mutluluğunu yaşadılar. Çocuğumuz teknolojiden geri kalmasın bizim zamanımızda yoktu çocuğumuzun olsun dedik ama farkında olmadan çocukları ateşe atmış olduk. oynadıkları oyunlarla bilinçaltına kalleşlik, hainlik işlene bilmektedir. Çizgi filmlerle çocukları baş başa bıraktığınızda tehlike daha da büyümekte neden mi çizgi filmlerde pornografik gizli telkinler söz konusudur.

Ses Ve Müzik Gizli Telkinleri:

Ses Sistemleri kullanılarak belirli frekanslarda gönderilen sesler bilinçaltında yer etmektedir. Hatta hayvanlarda ve insanlarda deneyler yapılmış bazı hayvanların çıldırdığı görülmüştür. Kur’an’da bazı kavimlerin sesle helak edildiğine dair bilgi de mevcuttur. Bilindiği gibi İsrafil (as)  sur’a üfleyince bir ses çıkacaktır. O ses saçları arttığı gibi anne karnındaki çocuğun düşmesine sebebiyet verecektir. Özellikle müzik sektöründe ses olayı fazlasıyla ön planda kullanılmaktadır ve belirli düşük ya da üst düzey frekanslar kullanılarak insanlar etki altında tutulmuşlardır..

Alışveriş çılgınlığı, kara Cuma gibi bir firmaların bilinçaltına gönderdikleri gizli telkinlerle Dünya çapında rağbet görmüştür. Reklamlarda kullanılan müzik ve ses tonları bilinçaltına gizli telkinlerini yerleştirmek de büyük etken olmuştur. Kullanılan kısa kelimeler telkin için yeterlidir. Birkaç defa bunun söylenmesi ile kişi kolayca telkin edilip yönlendirilmiş olur.

İlgili resim

İlim ilim bilmektir ilim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsen bu nice okumaktır. Kendini bilmeyen kişi bu telkinlere yenik düşer sesleri ve müzikler duyularak gizli telkine yenik düşer kendine hakim olamaz..

Dünya üzerinde devamlı şekilde kullanılan gizli telkinlerle moda, sinema ve yaşam tarzları üzerinde ayrıca inançlar üzerinde çok büyük gizli telkinler yapılmıştır. Bunlar da meyvesini çok fazlasıyla vermiştir. İslam toplumlarında lgbt gibi bilinçaltı gizli telkinlerle cinsel sapıklık oluşturan bir toplumsal  yara açılmıştır.

Gizli telkinlerle karşı karşıya kalmamak için seçiciliğinizi ne kadar özenle yaparsanız yapın teknolojik yapılanmadan, dizilerden, Sinemalardan uzak duramıyorsanız gizli telkinlere açıksınız demektir. Hayatınız tehlikede cebiniz ateşte, hissiyat ve duygularını ise büyük bir bocalama içerisindedir. Hayatınıza Kuran’ı sokmalısınız. Belirli zikirler yaparak beyin yapılanmanasını telkinlere açık olmaktan kurtarabilirsiniz tavsiyemiz;

“Sabah ve Akşam olmak üzere Farz namazlarından sonra sığınma yapılmalı bunun için; 3 İhlas, 3 Felak, 3 Nas, 3 defa Euzu kelimati tammati min şerri ma haleka okuyarak avucunuza üfleyin ve bütün vücudumuza sıvazlayın. Ulaştığım ve ulaşamadığım yerlerden gelebilecek olan cinni, şeytani saldırılardan Allah’ın eksiksiz kelimelerine sığınırım.” deyiniz. 

Son tavsiyemiz ise Holywood ve Netflix filmlerinden, Televizyon dizilerinden uzak durunuz. Çocuklarınızı çizgi filmlere teslim etmeyiniz. Aile olmanın bilinci ve Müslüman olmanın da kazanımlarını televizyon ve şeytanın karşısında heder etmeyin. Kitap okuyunuz. Tefekkür ediniz. Gizli telkin içeren mesajlara karşı açık olmayın…..

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın