Hastalıklar İçin Çekilecek Esmalar

Bismillahirrahmanirrahim

Her hastalığın muhakkak ki şifası mevcuttur. Sadece İki hastalık önlenemez bir yapıya sahiptir. Biri Yaşlılık Diğeri ise ölümdür. Yeryüzüne sürgün gelen insan dönüş hazırlıklarında olan bir yapıdadır. Doğanlar çocukluk,gençlik, olgunluk ve yaşlılık ve ölümle dönüş içinde bir seyir seyrederler. 

Yaşanılan hayatın bu süreci devalı bir gelişme gösterdiği gibi bazı sıkıntıları da beraberinde getirir. Gerek vucüdsal gerek ruhsal insanoğlu etki altında kalır. Kainatın her zerresinde esmaların izi ve sorumluluklarını gözlemlemek mümkündür. 

İnsan Semi Esması ile iştir, basir esması ile görür vb. birçok esma adem as. yerleştirilmiş bir cevher gibi doğan her insanda ortaya çıkıp gelişir. Zamanla her insanda farklı şekilde ve farklı oranlarda ön plana çıkan esmalar oluşur. 

Vücutta Ağrıyan Herhangi Bir Yer İçin Dua

Enes bin Malik (r.a)’dan rivayet ile;

“Euzu bi izettillahi ve kudretihi min şerri ma ecidu.”

“Sağ elini vücudunda rahatsız olduğun mahalle koyup yedi defa mesh eyle ve her mesh etmek de “Hissettiğim bu hastalığın şerrinden Allah’ın izzetine ve kudretine sığınırım!”de. Biiznillahi Teâlâ şifa bulursun.” (İbn Hanbel, IV, 217)

Yapılması gereken hastalık olan mahale el konularak Esmaların ve bu duaların yapılmasıdır. Aynı şekilde su okunarak içilirse etkisi olacaktır Allah’ın izniyle 

Hastalıklarda insanın bedeninde var olan teftiş memurları gibidir. Onu ahirete hazırladığı gibi Allah’a olan ihtiyacını ve teslimiyetini ortaya çıkarır. Ya ŞAFİ ile şifamızın gelmesini hastalıkların gitmesini isteriz. Aşağıda sizin için Çıkardığımız Esmaları ebced değerlerince çekebilirsiniz… 

Allah cc.Şifa versin tüm hasta kardeşlerimize…

Hastalık Esmalar
Kulak Semi
Omurga Rahatsızlıkları Cebbar
Saç Ve Kepekler Bedi – Cella celaluhu
Adale Rahatsızlıkları Kavi
KALP KASI VE KALP Rezzak -Nur
ATARDAMAR VE KALP DAMARLARI Cebbar – Vahhab
BURUN Latif – Ganiy- Rahim
BAÇAK RAHATSIZLIKLARI Rafi
GÖZ DAMARLARI-GÖZ-SİNİRLERİ Mutaal – Nur – Zahir
KOLON VE BAĞIRSAKLAR Rauf – sabur
KARACİĞER Nafi
PROSTAT Reşid
YAĞ KESELERİ Nafi
İDRAR KESESİ Hadi
AKÇİĞERLER Razık
KEMİKLER Nafi
DİZLER Rauf
SİNİRLER Muğni
MİGREN Gani
GUATR Cabbar
MİDE Rezzak
BÖBREK Hayy
PANKSREAS VE ŞEKER Bari
GUDDE TEYMUSİYYE Kavi
TANSİYON Hafid
KANSER Celle cellaluhu
ROMATİZMA Muheymin
RAHİM Halık
50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın