Manevi Rahatsızlığın Seyri

Manevi Destek Dayanışma

Büyü- sihirle  birlikte gelişen cinni musallat hali ruhlarımızda bazen derin manevi rahatsızlıklara, vücudumuzda ağrı, elem ve huzursuzluğa sebep olur. 
İnsanlar  çoğu zaman büyü, sihir ve cinlerin tesirleriyle hayatlarını sürdüklerini anlamadan beraberce yaşarlar. Hasta olduklarını düşünüp doktora giderler ağrı ve elemlerinin sebeplerini araştırırlar lakin sonuç alamazlar.
Bu yaşanılan  istenmeyen olaylar bazen agresif ve sinirli olmanıza, evde, iş yerinde  huzursuzluk çıkarmamıza sebep olur. Eşimizi iş arkadaşımızı hatta müşterilerimizi kırarız. ister istemez çekilmez olur ve a sosyal olur yalnızlaşırız.
Panik atak, halüsilasyon ve sinirsel boşalmalar vücudun kasılmaları ile hızlı bir ruhi çöküntü yaşanır. Korkular artar güvensizlik çoğalır. Yalnız kalma hali istenmez bir durum alır. Karanlık korkusu sizde aydınlık aratır gece olmasını istemez olur uykusuz geceler geçirirsiniz. Bazen sevdiğimiz insanların seslerini duyarsınız. Göz önünde uçuşan karartılar sağ ve solunuzdan gecen karartılar görmeye başlarsınız.
Bu hali gelmenize etki eden sebepler nelerdir? sorusunun cevabı; yalan konuşma, gıybet etme, verilen sözü yerine getirmeme, adaklarınızı kesmemek, haset, kızgınlık ve kin, zina etmek, faiz yemek, Allah’ın emirlerine karşı kör ve sağır olmak. vücudunuzda açılan gizli kapılardır.
“Kim, Rahmân’ın Zikrini görmezlikten gelirse, biz onun başına bir şeytan sararız. Artık o, onun ayrılmaz dostudur”. Zuhruf 36
Dinin emirlerini yerine getirmeyen Allah ve Resulü hassasiyeti olmayan toplumlarda haramlar ve helaller dikkate alınmaz bir yaşam tarzı olunca vücutta açılan menfezler yani kapılar birer giriş yeri oluşturur işte vücuda giriş sebepleri bunlardır. Emrolunduğun gibi dosdoğru olmak zordur olmaya çalışmaz  isen iki yakan bir araya gelmez.
Habersizce vücutlarında bu varlıkları taşıyan insanlar çevrelerinde  bazen cinni varlıkları görebilirler. Büyü ve sihirle bu durumları yaşayan insanların hayat standartları çok kötüleşir.
Yazımızda belirtmiş olduğumuz durumların sizde olup olmadığını birçok manevi rahatsızlığa maruz kalmış kişilerde tespit edilmiş verilere dayanılarak sizin hazırlanmış teşhis bölümünü okuyarak cevaplamaları yeterli olacaktır. Tedavi bölümü ile okunması gereken süre ve ayetler yazılarak yapılması gerekenler izah edilmiştir.
Her şeye rağmen teşhis ve tedavi imkanından yararlanmak için manevi destek ve dayanışma ekibimizden destek almak isteyenler; İletişim bölümünden  @ adresine, sayfa üzerinden  canlı sohbet’le bize mesajı atarak ulaşabilirler.  Şimdiden tüm kardeşlerimize  sağlık ve afiyet dileriz.
                                                                                                                                   
      Manevi Destek Dayanışma
50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın