Mavi Işık Projesi

Mavi Işık Projesi Ne Demektir?:

Bluebeam projesi, gökyüzünde hologramlar, lazer görüntüler, sonik seslendirmeler oluşturarak toplumların inançlarını temelden yıkma ve insanları toplu olarak bir şeylere inandırma olarak en kısa haliyle anlatılabilir.

Mavi Işık Projesinde Temel Amaç Ve Hedef Nedir?:

Bu proje kapsamında gökyüzünde inanç üzerine ve uzaylılar üzerine görseller oluşturarak bu görselleri insanların temel inançlarını yıkma için kullanılması amaçlanıyor. Dinsel kaynaklarda bahsedilen ve beklenen Mesih, Mehdi çıkış alametlerini dünya teknolojileri sayesinde hayata geçirmek ve insanları kendi çıkartacakları, rol verdikleri kişilere itaat ettirerek kontrolü elleri altında tutmak.

Nitekim birçok noktada blue beam teknolojisi denendi. Hatta birçok kaynak Kabe’de görünen meleğin, Mısır’daki iç karışıklık esnasında at üzerinde yeşil cübbeli süvari gibi görüntüleri görmemiz Blue Beam yani mavi Işık projesinin teknolojiyle yapıldığını belirtir.

Temel hedef, kurulmak istenen  Kudüs merkezli tek “yeryüzü devletinin” temelini oluşturabilmektir.

ilgili resim

Bu Projenin Zemini Nasıl Oluşturulacak:

Dünyanın her yerinden görülebilecek bir hologram oluşturulacak ve bu hologram, o toplumun inancına göre figürlerle yine o toplumun diliyle hitap edilecek şekilde uydulardan, HAARP ve casus uçaklardan faydalanarak bir gösteri yapılacaktır.

Bu sırada düşük frekanslı yayınlarlar(Uyuyan Güzel Projesi) yapılarak beyinler etkilenmeye çalışılacak, işin iç yüzünü bilmeyenler ise bu aldatmaya inanacaklardır.

Bu Projenin Toplumsal Algısı Nasıl Oluşturuldu:

Nasa bu projenin arkasında olan kuruluşlardan biridir. Bu projelerin hollywood tarafından Psikolojik hazırlıkları çoktan filmler sayesinde insanlığın zihinlerine sunulmuştur.

İlk örneği, “2001: A Space Odyssey”, ardından “Star Trek” serisi ve “Kurtuluş Günü” filmi. Tüm bu filmler uzaydan gelen bir ET saldırısını ve tüm dünya halklarının ve ordularının birleştiği bir anın tasarımını canlandırdılar. En son film serisi “Jurrasic Park” evrim teorisini tekrar mikroskop altına almakta ve Tanrının sözlerini yalanlamaktadır.

BU PROJE KAÇ BÖLÜMDEN OLUŞMAKTADIR?:

Bu projenin ilk bölümü birçok arkeolojik bilginin çökertilmesiyle ilgilidir. Olay, dünyanın belirli yerlerinde yapay olarak oluşturulan depremler ve akabinde ortaya çıkacak olan arkeolojik yeni buluşlar sayesinde bugüne kadar öğrenilmiş ya da öğretilmiş dinsel/ilahi bilgilerin hatalarını ve yanlış anlaşılmış olduklarını gözler önüne serecek. Bulunan tüm bilgiler ülkelerin dinlerini yüzyıllardır yanlış anlaşıldığını ortaya koyacak!

ikinci bölüm, Devasa uzay şovları üç boyutlu optik hologramlar ve sesler, dünyanın çeşitli yerlerinde birden fazla hologram görüntüsünün lazer projeksiyonları, önceden belirlenmiş orijinal ulusal dini inancına göre farklı bir görüntü alacaktır. Bu yeni imaj(artık bu imajın ne ya da kim olacağını seçmek onların ”insafına”kalmış) resmi tüm dillerde konuşacak.

Projesinin üçüncü bölümü, telepatik ve elektronik olarak güçlendirilmiş çift-yönlü iletişim metoduyla ELF, VLF ve LF dalgaları her kişiye ulaşacak ve akıllarında sanki tanrı onlara doğrudan ruhlarının derinliğinden konuşuyor hissi oluşturulacak. Bu dalgalar uydulardaki işlemciler tarafından şu ana kadar dünyadaki her insanı, onun dini, dili ve kültürü hakkında topladığı bilgilerle etkileyecek. Dalgalar doğal düşüncelere yatay olarak işleyip “yanıltıcı yapay düşünceler” dediğimiz olayı oluşturacak.

Dördüncü adım, elektronik araçlar kullanarak evrensel doğaüstü tezahürleri içerir: İnsanoğlunu yeryüzüne bir uzaylı istilasının yaşanacağına inandırmaktır. Cihazlardaki çipler sayesinde insanlar psikolojik bunalımlara, intihar dalgalarına ve katliamlara varan düzensizliklere itilecek.

Amaç: Yenidünya düzenine karşı oluşabilecek her türlü muhalefeti ve direnişi kırmaktır.

Bu yazı aslında ne dolapların döndüğünü ve insanlar üzerinde birçok proje üretildiğinin sadece göstergesi bununla iligi birçok görüntü video kanallarında mevcuttur.

100% LikesVS
0% Dislikes

Bir Cevap Yazın