Ölüm Büyüsü

Soru: Hocam kusura bakmayın ama ölüm büyüsü kaç günde ya da ayda insani öldürür Mersin-Silifke

Bismillahirrahmanirrahim

Sorulan Soruya Verilen Cevap:

Piyasada medyumlar çeşitli adlar altında büyü çeşitleri sıralanmaktadırlar. Bunlardan bir taneside sizin bahsetmiş olduğunuz ölüm büyüsüdür. Değerli okuyucumuz eskiden çok sık başvurulan büyü çeşitleri arasındadır.

Bu büyüyü yapmak son derece tehlikeli olup dinen de caiz değildir. Piyasada ölüm büyüsü olarak Sabun büyüsü, mum büyüsü gibi büyüler tercih edilmektedir. Bunlar büyülere verilebilecek sadece birkaç tane örnektir.

Genellikle büyücüler kuvvetli ifrit cinsinden cinleri kullanıldığı gibi ölüm büyüsü için bazı materyallere de ihtiyaç vardır. Bunlar bir araya getirildikten sonra ölümü kastedilen insanın hayatı için büyü devreye sokulur.

Ölüm Büyüsü Kaç Gün İçinde Etkili Olur:

Genellikle ölüm büyüsü çok kısa zamanda yatağa düşürebilir. Kişinin halüsilasyon görmesi artar, iştahı kesilir ve sinir sistemleri zayıflatılır. Ruhsal çöküntünün hızla çoğalmasına sebebiyet verilir.

Piyasada bu işle uğraşanların çoğunun ortaya koymuş oldukları bir süre vardır. Bu süreyi 10 yatsı vakti olarak (Yani 10 gün) içinde etkisini göstereceği ifade edilmektedir.

Ölüm Büyüsünden Kurtulma İmkanı Var Mıdır:

Bu gibi bir büyüye maruz kalan  kişinin kurtulabilmesi için yapılması gereken bazı müdahaleler vardır. En önemlisi büyünün bulunmasıdır. Büyü bulunduktan sonra iş kolaylaşır.

Ölüm büyüsü yapılmasında genellikle iğrenç malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelere bir kaç örnek verelim; domuz bağırsağı, köpek dili gibi. İğrenç materyallerin bir araya getirilmesi yeterli değildir. Bunun için ölüm büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı veya özel eşyalarından istifade edilmektedir. Bunlar bir araya getirildiği zaman görevlendirilen kuvvetli cinlerle kişinin hayatına müdahale başlamış demektir.

Ölüm büyüsünün etkisi 10 gün içerisinde ortaya bir şekilde çıkabilir. Şu unutulmamalı ki büyü veya sihir Allah CC. İzni olmadan kimseye zarar veremez. Bu bir imtihandır bize düşen şey Allah’a tevekkül edip tedbirli hareket etmektir. Hasetçilerin, Nazar edenlerin şerrinden Rabbimize  sığınırız.

Ölüm Büyüsü Nasıl Bozulur:

İlk önce deneyimli işi ehli birinden yardım almamız gerekir. Büyüye maruz kalan kişinin vücut enerjisini ve yapısını kontrol ederek şahsa okumalar yapılmalıdır. Büyünün yerini deneyimli kişi bulunmaya çalışılmalı yeri bulmak mümkün olmazsa yapılması gereken işlemler hızlıca devreye sokulur.

Eğer Büyü bulunduktan sonra hoca tarafından büyü etkisiz hale getirilir. şahsında bu arada deneyimli hoca tarafından belirlenen süre içerisinde Rukye tedavileri yapılır kanaat getirdikten sonra tedavi süreci sona erdirilir. Şahsa hoca tarafından verilecek olan duaları devamlı yapması önerilir. Kuran okumasını bilmeyenler için öğreninceye kadar üzerinde taşınabileceği yazma verilebilir.

Manevi Destek Dayanışma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir