Reptilianlar Kimlerdir?

Reptilian Nedir 

Reptilianlar Kimlerdir?

Reptilian binlerce sene önce dünya dışından gelmiş olduğu ve insanlarla üreyerek ortaya çıkan melez ırk olduğu söylenmektedir. Güney Asya ve Güneydoğu Asya mitolojisinde, Naga yarı insan, yarı yılan olan yarı tanrısal yaratık olduğu belirtilir. 

Reptilian insandan daha üstün bir varlığın olduğu söylenmektedir. Reptilianlar kimilerine göre, Bu teori farklı mitolojik hikayelere dayandırılmaktadır. Ayrıca Reptilianların insanların içinde gizlenmiş korkunç bir yaratık olduğu düşüncesi de komplo teorileri arasında sıkça konuşulmaktadır. Genel olarak reptilianlar hakkındaki kanı insanlığı savaşa ve kaosa sürükledikleri yönündedir.

Reptilianlar Reptilianların Fiziksel Yapısı

Bilim kurgu dizilerinde veya filmlerinde görülen uzaylı modellerinden farklı yaratıklar oldukları savunulmaktadır. Görünümleri bir sürüngen ile insan karışımı olarak nitelendirilmektedir. Yeşil ve pullu bir deri ile kaplı vücut yapıları, yılan gözlü yani tek çizgili göz bebekleri bulunmaktadır. İnsanlar gibi kol ve bacaklara sahip oldukları söylenmektedir.

Bu yaratıkların en önemli özelliklerinden biride insan görünümüne bürünebilir olmalarıdır. İşte bu özellikleri sayesinde reptilianlara daha çok insan inanmaktadır. Reptilian insan kılığı sayesinde rahatça insanların arasına karışabilmekte, insanları yönetebilecek bireyler haline gelmekte ve insanların hayatına müdahale edebilmektedir fikri hakimdir. 

Reptilianların Amacı Ne?

Reptilian ırkı dünyada varlığını sürdüren en üstün ırk olmayı hedeflemektedir. Kan ve kaostan beslendikleri söylenmektedir. Yaşanan birçok savaşın ve diğer olumsuz etkilerin reptilianların işi olduğu dile getirilmektedir. Bu konu üzerine farklı kitaplar yazılmıştır. İnsan yaşantısına ve dünyanın bu gidişatına bakıldığı bu yapılanları bir insanın yapamayacağını ancak bu zulmu yapabilecek olanların insan dışı olması mantıklı gelmektedir.

Ünlü isimlerin ya da illuminati gibi örgütlerin reptilian oldukları ya da reptilianlar tarafından kuruldukları söylenmektedir. İnsan nüfusunun azaltılması projeside bunların dünyanın tamamını ele geçirip büyük bir Reptilian devleti kurmaktır.

REPTİLİANLAR UZAYLI MI CİN Mİ ?Gerçekten Reptilianlar İnsanların Arasında mı?

Özellikle binlerce yıldır insanların arasında oldukları inancı büyük bir kesim tarafından kabul görmektedir. Dünyayı değiştiren, savaşlara sebep olan, parayı kontrol eden, insan nüfusunun azaltılmasını savunan, sömürge sistemlerini kuran insanların her zaman insan kılığına girmiş reptilianlar oldukları savunulmaktadır.

İnsanların arasında tıpkı bir insan gibi yaşadıkları ancak asıl amaçlarının doğrudan insanlara zarar vermek olduğu düşünülen repitilianlar mitolojilerdeki efsanevi karakter ile bağdaştırılmaktadır.

Özellikle mitolojilerde yer alan yarı sürüngen ve yarı insan tanrı figürlerinin birere reptilian olduğuna dair birçok kanıt sunulmaktadır. İnsandan çok daha üstün olan ve farklı güçlere sahip olan bu yarı insan ve yarı sürüngen tanrılar olarak binlerce yıldır anlatılan hikayelerde yer almaktadır.😂🤣😂Sürünen tanrılar …

Birbirinden bağımsız ve habersiz toplumların hikayelerinde bu yarı insan yarı sürüngen tanrıların aynı adlarla anılması tesadüf olmadığı söylenmektedir. 

Reptilianların insanların arasında olduğu inancı giderek büyümekte ve belirli kanıtlara dayandırılmaktadır. Bunların hepsi mitolojik olduğu savunulan yazmalarda bulunan resim yazılarla şekil bulmaktadır. Hepsi mit olarak farklı yorumlarla insanların önüne sürülmüş bir komplo teorisi olmuştur. Bunlara bu isim verilmesi bu varlıkların var olduğunu göstermez. İnsanların kaçırılma hikayeleri cinler tarafından yapılmaktadır. Cinler,  kendi teknolojileri ile insanların ruhi yapılarını inceleyerek kendilerine dünya hayatında bir şekil bulma insan şekline girmeye çalışmaktadırlar. Bir cin insan bedeninden neden çıkmak istemez; Çünkü o beden onun için bir saray gibidir. Cinler musallat olmaktansa artık bir bedene sahip olmak için çalışmalar yapmaktadırlar. Ayrıca cinlerle insanların birleşmesinden oluştuğu söylenen böyle bir yeni nesil yoktur.

Bazı kaynaklarda mesela Belkıs, Süleyman as. ayaklarını görmesi ve onun hakkında bilgi sahibi olması anlatılmaktadır. Belkıs’ın annesi cinni babası insan olduğu söylenmektedir. Bu konu ile insanlar üzerinde oluşturulan korku hegemonyasından istifade edenler bir gelir elde etmektedirler. Reptilian denilen varlıklar tanrı olarak ve çok üstün yeteneklere sahip oldukları söylensede bunlar cinler ve iblislerdir. Bu konuda yazılabilecek çok şeyler vardır. Bizde hataya düşmemek için yeterli olanla iktifa edelim savaş her yönü ile devam etmektedir ta ki kıyamete kadar. Allah şerlerinden muhafaza eylesin   …

 

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın