Sarkaç Nasıl Kullanılır

-4-

Sarkaç Nasıl Kullanılmalıdır

Sarkaç, bir ipe veya zincire bağlı olan, sabit bir noktada tutulduğunda çeşitli enerjilere göre salınım yapan radyestezik bir araç olduğunu daha önceki yazımızda belirtmiştik.

Sarkaçlar için doğal taşlar kullanılır. Bu taşların, doğal taşlar olması ve dengeleyici enerjileri sebebiyledir. Bu taşların enerjiyi depolama, düzenleme, dengeleme ve negatif enerji emme kapasiteleri çok yüksektir.  Kişi neye ihtiyaç duyuyorsa enerji frekansını, o bölgeye yönlendirir.

Sarkaç aldığınız ilk önce bu kullanılacak sarkacın arındırılması yani temizlemesi gerekir ve bu sarkaç artık sizden başkasının elinde bulunmamalıdır.

Sarkaç Nasıl Temizlenir

Evinizin dışında balkon gibi bir yerde duracak içi toprak dolu bir saksı bulundurun haftada en az bir kez, pamuğa sarın ve toprak dolu saksıya -Ayetel kürsi okuyarak- koyun. Bir gün bekletin. Kullanmadan önce ve kullandıktan sonra en az 7 dakika kokusuz sirkeli suda bekletin.

Sarkaç Nasıl Ayarlanır

Kalp hizasında olacak şekilde Sarkacı (Şakülü-Pendül) ençok kullandığınız elinizle tutarak enerjinizi ayarlayın bu şekilde rahat bir şekilde 5-10 dakika bekleyin. Sevginizi Sarkacınıza bu şekilde akdarmış olursunuz ve bütünleşirsiniz.

Sarkaç KullanımıSarkaç Nasıl İletişim Kurulacak

Sarkaç ile  evet / var ve hayır / yok için iki farklı salınım şekli ayarlayın. Mesela evet / var için saat yönünde, sağa doğru dairesel hareketler olsun, diyelim. “Sağ tarafa doğru, dairesel hareketler evet veya var demek.” diye sesli bir şekilde 3 kez tekrarlarken, aynı zamanda Sarkacınız sağa doğru dairesel hareket ettirelim. Aynı şekilde hayır / yok yanıtı için de Sarkacınızı cevap vermek üzere ayarlayın .

 

Sarkaç Nasıl Saklanmalı

Mümkünse beyaz renkli bir kutu veya bir torbada saklamak en iyisidir. Torba, keten, pamuk, hasır gibi bitkisel kaynaklı, doğal bir malzemeden yapılmış olmalıdır. 

Sarkaç Elde Nasıl Tutulur

Sarkaç elde, başparmak ile işaret parmağı arasına sıkıştırılarak kullanılır. Eğer Sarkacınızın zincir kısmının ucunda halka varsa, onu işaret parmağınıza geçirebilirsiniz. Böylece eliniz, kolunuz titremeden, pandülü sabitlemeniz daha kolay olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir