Türkiyeye Büyü Saldırısı

Yedi Büyü Kitabının Londra’da Bir Araya Getirilmesi :

Kudüs kutsal şehir birçok medeniyetlerin izleri Kudüs şehrinin her karışına sinmiştir. Bu şehrin Müslümanların olduğu kadar Hristiyan ve Yahudiler  içinde kutsallık arz eden bir durumu vardır. Bu belde İslamın tekrar hilafet merkezi olacağı zamana kadar sıkıntılı süreci yaşamaya devam edecek çünkü Yahudi ve Hristiyanların da aynı idealleri var dünya devletinin başkentini burası olarak görüyorlar. Kudüs birçok sırrın da saklı olduğu yerlerin başında gelmektedir.

İşte bu sırlardan biri de 1911 yılında dünya çapında yayın yapmakta olan bazı gazetelerde çok özel bir arkeolojik kazının yapıldığı yazıyordu. Yazıda Kudüs’ten çok değerli kutsal kitap kökenli hazinelerin çalındığı yazılmakta idi. Bu hazinenin içinde kral Süleymanın taç, kılıcı ve yüzüğü’de vardı. Keşfi yapan ekip içinde İngiliz aristokratlar ve ekibi yüzbaşı Montague Parker adında bir subay yönetmekte idi. Kudüsün dışında iki tünel içinde bir kısmı su altında kalmış bu yerden Kara Kitap birlikte bahsedilen eserler çalınır. Bu kitab ve malzemeler yafa limanından silahlı adamlarla birlikte bir yata konarak kaçırılır. Bu işin arkasında bulunan yapı Tapınak şövalyeleridir.

Tapınak şövalyeleri büyü ve simya kitabı sayesinde 7 önemli kitabın sonuncusunu Irak’ın Nasıriye kentinde tarihi Ur şehrinde buldular. Ur şehri Sümerlere ait medeniyetin olduğu bir yerdir. Kentte ilk kazılar 1.Dünya Savaşı sonrasında British Museum adına R. Hail tarafından başlatılmıştır. İngiliz arkeologların yapmış olduğu kazılarda çıkarılan tarihi eserler arasındaki uzun sakallı, saçaklı elbise giymiş, dua eden birini gösteren küçük tabletle birlikte kutsal bir mekan olduğu tahmin edilen bu yerde son büyü kitabını bulup Londra’ya getirilip diğer kitaplarla birlikte öğretileri çözülerek uygulama sahasında konuldu.

Babil kökenli iblislerin isimleri ile yapılan büyülerle Tarih sahnesinde Sümerler yerine almışlardır. Büyüleri ve ilimleri kendi çağlarının ötesinde bir yapıya sahipti.

Kudüs Ve Irakta Bulunan Kitapların Özellikleri:

Bu beldede tapınak şövalyelerinin bulduğu kara kitap, Irak, Bağdatta bulunan diğer bir kitapla İngiltere’de bir araya getirildi. Kitapların toplam adeti 7 tanedir. Kudüs’ten çalınan kitap “simya ve büyünün” en üst seviyesi, Bağdat’tan gelen kitap da ise “Ülkelerin, toplumlarını ve liderlerinin kontrol edilmesini gerekirse büyü maharetiyle yok edilmesi üzerine” eşsiz bir kitaptı.

Büyü Medya ile Görsel ve Büyü Enerjisi ile beyin kontrolü üzerine yapılıyor:

Dünyayı arzu ettikleri gibi dizayn ediyorlar. Bunu birçok yol kullanarak yapıyorlardı bir araya getirilen kitaplar çözüldü azgınlıkları arttı, artık sistem değiştirdiler bunu da şimdi açıktan medyayı kullanılarak da yapıyorlar. The Economist bunların dizaynlarının ifşa edildiği yayın organlarından sadece biri ve en önemlileri arasındadır.

The Economist Dergisinden Birkaç Örnek:

ekonomist dergisi 2017 kapağı ile ilgili görsel sonucu   

Türkiye Ve Yöneticileri Büyü Saldırısı Altında:

Türkiye’nin dört bir tarafı çevrilerek bir büyü enerji alanı oluşturulmuştur. Bu büyü enerji alanlarının bazılarında cinler bazılarında da insanlar büyü seans veya ritüellerini yapıyorlar. Büyü enerjisinin merkezi İngilteredir.  Ülkemizde yönlendirilen büyü enerjileri ile toplumuz üzerinde çok uzun soluklu olmayan kısa zamanda netice alınacak hamleler yapılmaktadır.

15 Temmuz gecesi insanların çoğunluğunun beyinsel fonksiyonları, Büyü enerjisi ile inkıtaya uğratılmıştı işte bu İngiltere merkezli, büyük ada üzerinden bir büyü saldırısı idi. Bunu Türkiye peki nasıl engelledi derseniz minarelerden okunan salalar ile büyü etkisiz hale getirilmiştir.

Büyü enerjisinin en etkin alanları tüm sınır boyları ve kıyı sahilleri etki altındadır. Bakınız çok yakın zamanda İstanbul, İzmir, Antalya, Tekirdağ, Edirne, Bolu, Ankara vb pis kokularla karşı karşıya kalacaktır. Bu isimleri sayılan illerde aile yapısı diğer illere nazaran daha hızlı deformasyona uğrayacaktır.

Türkiye’nin Etrafındaki Büyü Enerjisinin Olduğu İller Hangisidir:

Merkez İngiltere, Amerika, İtalya, Fransa, Rusya, Ermenistan, Yunanistan, Bulgaristan,Gürcistan

İstanbul Büyük Ada, Balıkesir  Cunda Adası, Hatay, Hakkari Haliller kilisesi, Van Akdamar, Trabzon Sümela, Sinop Balatlar kilisesi, Malatya, Ankara, haritada işaretlenmiştir.

Türkiye’de Bu Saldırılara Karşı Koyan Bir Resmi Yapı Var mı:

Yok deriz. Gayri resmi olarak gönüllü neferler mücadele ve koruma yapmaktadır. Ülkeyi yöneten liderler etrafında koruma halkaları oluşturulmuştur. Görünmeyen bu koruma halkaları gerek cinlerle gerek ruhanilerle  desteklenerek oluşturulmuştur. Bu mücadele büyüye karşı büyü yolu değildir. Büyüye karşı okuma seansları ve üst düzey işinde ileri seviyeye ulaşan manevi güçleri olan bazı değerli insanların yönlendirme dualarıyla yapılmaktadır. Okunan salaların oluşturduğu akustik  ve sala sesinin yayılması her yere ulaştığında. Büyü enerjisi etkisini kaybetmeye ve sinelerdeki inançlar daha baskın bir şekilde ön plana çıkmaya başlamıştır.

 

50% LikesVS
50% Dislikes