Uyuyan Güzel Projesi

Zihin Kontrol Operasyonları
CIA’in deşifre olmuş Zihin Kontrol projelerinden biri de “Uyuyan Güzel” isimli projedir. Artık bilim dünyası insan
zihninin dahili ve harici etkilerle kontrol edilebildiğini kabul etmiştir.

İstihbarat örgütleri ise Zihin Kontrol hususunda daha ileri bir adıma geçmiştir ki bu da toplumların bireysel değil, topluluk olarak zihinlerinin kontrol edilmesidir.

CIA’nın uzun yıllardır yürüttüğü “Uyuyan Güzel” Projesi, genel anlamda “insan beyninin uzaktan kontrol edilmesi”
amacımı güdüyor. Amerikan Savunma Bakanlığının da desteklediği bu projenin başındaki isimlerden bölüm başkanı Tack Verann proienin devletler nezdinde çok önemli bir öneme sahip olduğunu açıklamıştı.

Bu öneme göre kitleler toplu bir ayaklanma halinde kontrol edilebilecek. Ve sakinleştirmek suretiyle doğabilecek her türlü kargaşaya mahal vermeden, eylemlerini bitirmelerin sağlanacak.

Dahası, herhangi bir terörist eyleme girişmek üzere iken, sistem devreye girecek ve uydular aracılığı ile gönderilen elektromanyetik dalgalar, teröristi eyleminden vazgeçin telkinleri gönderecek ve şayet bu işe yaramazsa teröristin beyni dezenforme edilerek etkisiz hale getirilecek.

Kulağa ne kadar hoş geliyor
ABD ve  Rusya gibi ülkeler bu gibi projelere milyon dolarlar ayırarak gelişmesine yardımcı olmaktadır. Toplumu kontrol altına almanın ya da kendi fikirlerini onlara empoze etmenin ve bu doğrultuda hareket etmeleri  sağlamanın mümkün olduğunu düşünürsek, ortaya nasıl bir sonuç çıkar?

peki, gerçekten insan zihni kontrol edilebilir mi?
Zihin kontrolü, genel anlamda düşüncelerimizi, duygularımızı ve hayat sürecimize etki edecek kararların yönlendirilmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Bu konu yakın zamana dek sadece komplo teorisi olarak değerlendirilse de bilimsel olarak da insanlar üzerinde “Zihin Kontrolü” yapılabildiği kabul edilmiş.

Başta gelişmiş bilgisayarlar olmak üzere, uydular ve insan beynine sinyal göndererek beynin maruz kaldığı sinyaller
neticesinde, kişiyi istenilen doğrultuda düşündürmek fiziksel ve duygusal anlamda yönlendirebilmek adına
yapılabildiği kabul edilmiştir. İstenilen doğrultuda düşündürmek fiziksel ve duygusal anlamda yönlendirebilmek adına mikrodalga ve sayısal sinyallerle kişinin beynine hükmetmeyi sağlarlar.

Bu sayede bir kişiyi çok mutlu edebilir, depresyona sokabilir, hırçın ve kavgacı hale getirebilir, yerleşik düzenini
tarumar edebilir ve en kötüsü intihara sürükleyebilirsiniz.

CIA, Nasa dan hariç insanların bu radyo dalgaları ile yönlendirilebilir olmalarını araştırdı ve birçok denek teoriden yola çıkarak üzerinde denedi.

John St. Clair Akwei isimli kişi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’ne bu hususta bir başvuru yapmış ve NSA tarafından uygulanan zihin kontrolüne maruz kaldığını ve “Sinyal istihbarat” hususunda denek olarak kullanıldığını mahkemeye sunduğu geniş kapsamlı bir raporla anlatmıştı. Sonuç olarak NSA 750,000 dolar tazminat ödemek zorunda kalmıştı. Bu NSA’nın suçlu olduğun  ye böyle bir projenin varlığını sanırız ispatlamış  oluyor.
KAYNAK: Zihin Kontrolü, Ömer Özkaya

50% LikesVS
50% Dislikes

Bir Cevap Yazın